احتمال بازگشت نحوه محاسبه تعرفه‌های مخابرات از دقیقه به پالس

ساخت وبلاگ
چکیده : مدیرعامل شرکت مخابرات, ایران گفت: حکم دیوان عدالت اداری هزار میلیارد تومان ارز درآمد مخابرات, را ... با عنوان : احتمال بازگشت نحوه محاسبه تعرفه‌های مخابرات از دقیقه به پالس بخوانید :

مدیرعامل شرکت مخابرات, ایران گفت: حکم دیوان عدالت اداری هزار میلیارد تومان ارز درآمد مخابرات, را کم کرده که برای جبران کاهش درآمد،‌ تعرفه‌ها افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات, ایران در جمع خبرنگاران در واکنش به اظهار نظر وزیر ارتباطات اعلام کرد:‌ برای جبران کاهش درآمد مخابرات, راهی جز افزایش تعرفه‌ها نمانده، گفت: درآمد شرکت مخابرات, ایران 6 هزار و 200 میلیارد تومان بود که سه حکم دیوان عدالت اداری درباره آبونمان معوقه کارگزاران روستایی و پرداخت رفاهیات کارکنان هزار میلیارد تومان درآمد را کاهش داده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تعرفه‌های مخابرات,ی دوبرابر خواهد شد گفت:درباره این موضوع پس از بررسی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اظهار نظر می‌کنیم و هزینه‌ها و تعرفه‌ها باید محاسبه, شود.خبرگزاری فارس:  احتمال,  بازگشت,  نحوه,  محاسبه, تعرفه‌های مخابرات از  دقیقه, به  پالس,

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت:‌ اما یک پیشنهاد این است که تعرفه‌های مخابراتی به حالت قبل که به صورت پالس,ی بود برگردد. در حال حاضر تعرفه‌های مخابرات به صورت یکسان و دقیقه,‌ای محاسبه,  می‌شود.

صدری خاطرنشان کرد: طبق ماده 91 قانون وزارت ارتباطات می‌تواند به رئیس دیوان عدالت اداری برای بررسی مجدد حکم دیوان درخواست دهد که این درخواست ارائه شده اما این هیأت متشکل از 100 قاضی است که تصمیم‌گیری در آن دشوار است.

molanabad...
ما را در سایت molanabad دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت: 6:47