انتقال تعدادی از شرکتی‌های مخابرات کرمان به استان‌های دیگر/ پیمانکار مورد نظر در کرمان فعال نیست

ساخت وبلاگ
چکیده : به تعدادی از شرکتی‌های مخابرات کرمان که حکم بازگشت به کار دارند، گفته شد... با عنوان : انتقال تعدادی از شرکتی‌های مخابرات کرمان به استان‌های دیگر/ پیمانکار مورد نظر در کرمان فعال نیست بخوانید :

به تعدادی از شرکتی‌های مخابرات کرمان که حکم بازگشت به کار دارند، گفته شده باید برای کار به استانهای دیگر بروند.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ به برخی از  38 نفر از کارکنان شرکتی مخابرات که رای بازگشت به کار گرفته‌اند، گفته شده که نمی‌توانند در استان کرمان کار کنند.

از قرار معلوم، پیمانکار مورد نظر، خدمات اول مخابرات، که قبلا با این افراد قرارداد داشته، دیگر در استان کرمان فعال نیست و از این افراد خواسته شده به استانهای دیگر مثل کردستان ، ایلام و.... برای ادامه اشتغال به کار مراجعه کنند.

این کارکنان می‌گویند: ما پرسنل مخابرات استان کرمان هستیم و نباید تغییرات در چیدمان واسطه‌ها باعث شود که ما نتوانیم در محل سکونتمان کار کنیم.

گفتنی است با توجه به این که تغییر محل سکونت به استانهای دیگر مشکلات بسیاری را برای این دسته از کارکنان از قبیل تحصیل فرزندان و تهیه مسکن  به وجود می آورد ، این دسته از کارکنان همچنان در بلاتکلیفی به سر می برند.

38 نفر از کارکنان شرکتی مخابرات کرمان ماهها قبل تعدیل شده بودند، اما در نهایت توانستند در هیات‌های حل اختلاف، رای بازگشت به کار بگیرند.

طبقه بندی: شرکت مخابرات،

molanabadشرکتیهای,مخابرات,استانهای,پیمانکار,...
ما را در سایت molanabad دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 2 آذر 1396 ساعت: 13:28